Naši uspjesi 2016./17.

Naši uspjesi

Na prvenstvu grada Zagreba iz atletike za djevojčice 4. - 6. razreda osnovnih škola OŠ Prečko su predstavljale

Na prvenstvu grada Zagreba iz atletike za dječake 4. - 6. razreda osnovnih škola, ekipa OŠ Prečko je osvojila 2. mjesto!

Čestitamo Mariju Oraiću i mentorici Daliborki Pavić na osvojenom 4. mjestu na Državnom natjecanju iz fizike!

U Finalu prvenstva grada Zagreba u malom nogometu (Futsal) za  dječake 4. - 6. razreda, OŠ Prečko je pobjedila OŠ Bukovac rezultatom      3 : 1!

Malonogometna ekipa OŠ Prečko plasirala se u polufinale prvenstva Grada Zagreba u malom nogometu u kategoriji 4. - 6. razreda.

Na županijskom natjecanju mladih tehničara naši su učenici postigli odlične rezultate!

Čestitke Ani Dekanić i mentorici Vlatki Turini na osvojenom 5. mjestu na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika! Bravo!!!

Lutkarska predstava Vuk i sedam kozlića na Županijskoj razini Lidrana oduševila je prosudbeno povjerenstvo  i ide na državno natjecanje!!!

Bravo! Bravo! Bravo!

Čestitke našem učeniku Mariju Oraiću i mentorici Daliborki Pavić na osvojenom 5. mjestu na Županijskom natjecanju iz fizike!

Na ovogodišnjem natjecanju LIK 2016. sudjelovale su i plasirale se na županijsku razinu učenice:

Franka Vidić, 7.razred

Tara Milašinović, 7.razred

Anja Malojlović, 7. razred

Mentorica: Zinka Brekalo

Na županijsko natjecanje iz Tehničke kulture pozvani su:

Barbara Pros, 5.b - mentor: Đula Nađ (Maketarstvo i modelarstvo)

Ivana Sajfert, 6.b - mentor: Đula Nađ (Graditeljstvo)

Ana Pavlović-Mitrović, Anja Manojlović, Tara Milašinović, Nikolina Majdandžić - mentor: Davorin Novosel (Automatika)

Mario Oraić, Ivan Popović - mentor: Davorin Novosel (Elektronika)

14.02.2016. održano je prvenstvo Zagreba u taekwondou. U kategoriji do 45 kg, godišta 2002-2004, Tin Malečić učenik 6. razreda uvjerljivo je pobijedio sve protivnike te postao prvak Zagreba.

Na županijsko natjecanje iz geografije idu  prof. Adrijano Šimac i Dori Sušanj, Danijela Kemfelja, Fran Tišma i Grigor Stojaković.

Nakon 6.mjesta na općinskom natjecanju iz hrvatskog jezika, Ana Dekanić i prof. Vlatka Turina pozvane su na županijsko natjecanje

Lutkarske skupine, s mentoricama Vedranom Juroš i Nikolinom Pleše, prošle su općinsko natjecanje i plasirale se na županijsko.

Općinsko natjecanje iz matematike:

1. mjesto - Ivana Sajfert (6.r) - Mentorica : Daliborka Pavić

2. mjesto - Ana Dekanić (8.r) - Mentorica : Željka Merc Filipaj

8. mjesto - Mario Oraić (8.r) - Mentorica Željka Merc Filipaj

Čestitke Emini Mešić, Ani Dekanić, Steli Krajnik, Ivani Sajfert, Neri Dekanić, Anji Lelas, Klari Jurčić, Ivi Šverko i njihovom mentoru Branku Lepoglavecu Čičeku na osvojenom 3. mjestu u plivanju na prvenstvu grada Zagreba (djevojčice 5. - 8. razreda osnovnih škola šk.god. 2015./2016.)

Naš učenik David Ledinski (5.c razred) osvojio je brončanu medalju na Europskom natjecanju u Švedskoj u skokovima u vodu!

Naša učenica Tara Milašinović je, zajedno sa svojim plesnim partnerom, nastupila u polufinalu Svjetskog kupa u akrobatskom rock and rollu

« Srpanj 2018 »

Ukupno: 1958234
Osnovna škola Prečko Zagreb / Dekanići 6, HR-10000 Zagreb / os-precko-zg.skole.hr / ured@os-precko-zg.skole.hr