4. razredi - upute i raspored za petak 8. ožujka

Autor: Jana Pamuković, 7. 3. 2024.

Pod poveznicom "opširnije" pročitajte upute i raspored dolaska u školu i pisanja nacionalnog ispita iz prirode i društva u četvrtim razredima u petak 8. ožujka.

4. RAZREDI, PETAK 8. OŽUJKA: NACIONALNI ISPIT IZ PRIRODE I DRUŠTVA

Napomene za učenike i roditelje:

• Učenici moraju ponijeti najmanje dvije kemijske olovke crne ili plave boje koje se ne mogu brisati (nikako "piši-briši" kemijske!).
  • Učenici dolaze u školu u 8.15, ali pisanje ispita počinje u 9.00.
  • Učenici moraju isključiti zvuk na mobitelu, a sve mobitele odložiti na za to predviđeno mjesto. Roditelji neka računaju da učenici neće biti dostupni na mobitelima za cijelog trajanja ispita (do kraja školskog dana).

RASPORED

Učenici koji se školuju bez individualizacije postupaka (redovni program)

8.15 – 8.30: DORUČAK (blagovaonica)

8.30 – 9.45: odlazak u učionice, odlaganje stvari

9.45 – 10.00: čitanje uputa za pisanje ispita

9.00 – 10.00: ISPIT

DALJE NASTAVA

Učenici koji se školuju uz individualizaciju postupaka  i/ili prilagodbu programa*

8.15 – 8.30: DORUČAK (blagovaonica)

8.30 – 9.45: smještaj u učionice, odlaganje stvari

9.45 – 10.00: čitanje uputa za pisanje ispita

9.00 – 10.30: ISPIT

DALJE NASTAVA

*Učenici koji se školuju uz individualizaciju postupaka ili prilagodbu programa mogu i ranije završiti s pisanjem od predviđenog vremena. U tom se slučaju raspored pomiče.