Posjet DV Prečko

Autor: Ivana Muić, 20. 3. 2024.

U srijedu, 20. ožujka, posjetili su nas predškolci DV Prečko sa svojim odgojiteljicama. Posjet je dio Projekta suradnje Dječjeg vrtića Prečko i Osnovne škole Prečko koji traje već duži niz godina.

Vrtićanci su dočekani s velikim uzbuđenjem. Za njih je pripremljen prigodni program u školskoj dvorani. Program su pripremili: Mali zbor pod dirigentskom palicom učiteljice Anke Vukše, Mali lutkari učiteljice Vedrane Juroš, skupina Tradicijska kultura učiteljice Nine Knežević te Dramska skupina 4. c razreda pod mentorstvom učiteljice Anke Vukše. Bilo je veselo, a gosti nisu štedjeli dlanove. Kako je proljeće pred vratima, Mali vrtlari učiteljice Suzane Mikulec zasukali su rukave i u školskom vrtu pokazali gostima kako uspješno posaditi cvijeće- proljetnice. I ova je aktivnost dočekana s oduševljenjem.

Ako se u vrtiću prijateljstvo sadi, onda ono u školi raste i buja.

Hvala vam na posjetu i dođite nam opet! Vrata naše škole uvijek su vam otvorena.