Upis u 1. razred

Autor: Katarina Jajčinović-Hrastovski, 28. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

Temeljem obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja, a sukladno mišljenju i preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, nastavljamo aktivnosti vezane za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta za upis u prvi razred osnovne škole.

Prije upisa u 1. razred potrebno je dogovoriti pregled kod dr. Mirne Đanić Kojić, Ambulata za školsku medicinu, Voltino, Dragutina Golika 34 a. putem web aplikacije terminko, i u školi putem elektroničke pošte                                                  katarina.jajcinovic-hrastovski@skole.hr, ili na telefon 3883-023. To se odnosi na one roditelje koje do sad nismo uspjeli kontaktirati telefonom.

Roditelji koji žele dijete upisati u našu školu a nisu s našeg upisnog područja, trebaju se javiti u školu i predati zamolbu za upis djeteta izvan upisnog na elektroniočku adresu:ured@os-precko-zg.skole.hr

Molimo Vas da u školu dolazite u točno zakani termin i pridržavate se mjera HZZJ.

U školu roditelji ulaze na glavni ulaz, a zatim u učionicu u prizemlju gdje će dijete pristupiti utvrđivanju spsremnosti za školu.

Na dogovoreni termin u školu roditelji trebaju donijeti važnu medicinsku dokumentaciju ili drugu dokumentaciju (nalaz psihologa, logopeda) koja je važna za funkcioniranje djeteta u školi

Škole su dužne pridržavati se odgovarajućih mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za osnovnoškolske ustanove , s naglaskom na sljedeće mjere:

• održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)
  • pojačati higijenu ruku (dezinfekcija ruku kod ulaska i izlaska u ustanovu) te, ako je moguće, koristiti vlastitu kemijsku olovku kod pisanja testa,
  • odgoditi dolazak (djece i roditelja) s povišenom tjelesnom temperaturom i/ili respiratornim smetnjama te osoba sa sumnjom na zarazu COVID-19,
  • redovito prozračivati prostorije.

Priloženi dokumenti:
UPITNIK_za_roditelje,_1._razred.docx (16.57 KB)

« Prosinac 2020 »

Ukupno: 2081379
Ovaj mjesec: 2045
Osnovna škola Prečko Zagreb / Dekanići 6, HR-10000 Zagreb / os-precko-zg.skole.hr / ured@os-precko-zg.skole.hr