Korisno...

Svaki tjedan KORAK jedan

Autor: Suzana Mikulec, 11. 3. 2013.

Nakon završenih 3 seminara Korak po korak u trajanjima
 1.modul 40 nastavnih sati
 2.modul 32 nastavna sata
 3.modul 24 nastavna sata
polaznice su imale mogućnost izabrati još jedan novi program koji omogućuje kvalitetno stručno usavršavanje unutar same Škole prilagođeno individualnim  potrebama samih učiteljica,prihvatila sam i završila program pod nazivom ,,Seminar za voditeljicu zajednice učitelja koja uči,, u trajanju od 32 nastavna sata tijekom lipnja i kolovoza 2010.godine.

Spremna sam podijeliti svoja znanja,vještine i kompetencije sa zainteresiranim kolegicama koje mi se mogu javiti kako bismo zajedničkim snagama doprinijele razvoju cjeloživotnog učenja kao osnovnog uvjeta za stvaranje kvalitetne nastave koja prati mnogobrojne i brze promjene društva i vremena u kojem živimo.

Narudžbenica