Prezentacija ponude i odabir ponude

Autor: web admin, 5. 4. 2022.

Odluka o odabiru agencije za provedbu višednevne izvanučioničke nastave (Zadar)

Na roditeljskom sastanku održanom 7. travnja 2022. u 18 sati, nakon predstavljanja ponuda  turističkih agencija te provedenog glasovanja, odlučeno je da će se višednevna izvanučionička nastava 8.c razreda (Zadar) planirana za razdoblje od 24. do 27. svibnja 2022. realizirati u organizaciji turističke agencije Brioni d.o.o iz Pule.

Zahvaljujemo svim agencijama na odazivu.

Prezentacija ponude:

Turistička agencija Brioni d.o.o.

Šijanska cesta 4, Pula

Poštovani,

obavještavamo vas da je Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu na javnom otvaranju ponuda odabralo vašu ponudu za predstavljanje roditeljima.

Pozivamo vas da predstavite svoju ponudu za organiziranje višednevne izvanučioničke nastave učenika 8.c razreda u Zadar na roditeljskom sastanku koji će se održati 7. travnja u 18:15 u prostorijama OŠ Prečko.

Predviđeno vrijeme prezentacije po pojedinačnoj ponudi je pet (5) minuta i pet (5) minuta predviđeno je za odgovore na eventualna pitanja roditelja.